Mokinkis

Sąžiningo naudojimosi taisyklės

Visos užduotys, kurias mokyklėlės MOKINKIS mokytojai išsprendžia nuotoliniu būdu yra skirtos išmokti vienai ar kitai temai ir geriau pasiruošti kontroliniui ar kitam patikrinimui raštu. Medžiaga yra skirta padėti mokiniui mokintis ir išmokti mokykloje aiškinamas temas.

Mokinys atsiunčia užduotis, apmoka jų išsprendimą, ir mūsų mokytojai per artimiausias 24val – jas išsprendžia ir skanuotus ar fotografuotus sprendimus atsiunčia mokinio/kliento nurodytu el paštu. Jeigu niekas išspręsti negali – mokinys yra per 6val. nuo užduočių pateikimo informuojamas, kad pateiktų užduočių tinkamai išspręsti nepavyks. Nuotolinių užduočių sprendimo principas yra visiškai toks pat, kas mokinys eitų pas korepetitorių ir su juo spręstų tas pačias užduotis, tik šiuo atveju nereikia niekur eiti ir kaina gaunasi mažesnė, nei sėdėti 1,5val pamokėlėje.

Visos užduotys yra išsprendžiamos kiek įmanoma glausčiau, bet su minimaliais paaiškinimais. Atidžiai analizuodamas užduotis – mokinys gali suprasti ir išmokti tokio stiliaus užduotis ateityje spręsti savarankiškai. Mes rekomenduojame peržiūrėjus sprendimus, juos uždengti, ir pabandyti dar kartą – kiek atsimenate – išspręsti patiems. Net jeigu viską dar kartą perrašėt tik iš atiminties – tai vis tiek jums padės atsiminti sprendimo principą.

Pirkdamas uždavinių sprendimus kiekvienas mokinys turi suprasti, kad užduočių sprendimas nėra skirtas nusirašinėjimui, ar kitai neetiškai veiklai. Visa pagalba, kurią mokinys gauna yra skirta tik tam, kad pavyktų geriau išmokti mokykloje duodamą medžiagą ir gauti geresnius įvertinimus. Jeigu gauta medžiaga nėra tinkamai išanalizuojama, o tik nusirašoma – nėra jokios garantijos, kad kontrolinių rezultatai iš tos temos bus geri.